2024. március 21-22. között a XXVI.Országos Mintázásversenyt iskolánk szervezi meg.
A verseny kiírását az alábbi linken találják meg. A nevezési lapot csatoljuk.

A részletes program, szállás- étkezési lehetőséget az alábbiakban olvashatják.

Tisztelettel meghívjuk az Önök Iskolájának diákjait és kísérő tanárait a 2024. március 21. és 22. napja között megrendezésre kerülő XXVI. Országos Mintázásversenyre, Debrecenbe.
A verseny kiírása az Oktatási Hivatal és az iskolánk honlapján is megtalálható. www.kkm.edu.hu

A nevezés módja: A versenyzőt nevező iskola korcsoportonként 2-2 tanulót indíthat a versenyen. Az iskolánk honlapjáról letölthető nevezési lap használata kötelező! A kitöltött nevezési lapot PDF formátumban a koskaroly@kkm.edu.hu email címre 2024. február 12-ig várjuk.

Kérjük, hogy az alábbi linken keresztül elektronikus formában is regisztráljanak:

A nevezési határidőt be kell tartani!

A versenyen résztvevő diákok a saját szerszámaikat és eszközeiket használják, iskolánk az agyagot és a kreatív feladathoz szükséges alapanyagokat fogja biztosítani.

A versenyzőknek az alábbi szálláslehetőséget tudjuk ajánlani:

Kós Károly Művészeti Szakgimnázium, Technikum és Kollégium
4032 Debrecen, Hollós u. 3. – kollégiumi szálláshely, 4 ágyas szobák folyosón található közös fürdőszoba, WC – nemenként elkülönítve
4.725.-Ft/fő/éj + IFA (400.-Ft)
A szállás foglalására a gulyasszallas@gmail.com email címen van lehetőség 2024. március 1-ig. A foglalásban kérem megjelölni a verseny nevét és a foglalt kollégium nevét is. Másolatban kérném az iskola számára is jelezni: koskaroly@kkm.edu.hu

Korona Panzió, Debrecen – egyéni foglalás alapján

4026 Debrecen, Péterfia utca 54.
koronapanziodebrecen@gmail.com

• 13.400.-Ft/fő/ egyágyas szoba –
  • 2.800.-Ft/fő svédasztalos reggeli

Panziós szállásfoglalásra több lehetőség van. A Péterfia utcán több panzió található, amit javaslunk foglalni, mivel onnan közvetlen villamossal megközelíthető az iskola.

Étkezési lehetőség:

Az iskolában van lehetőség étkezést igénybe venni előzetes igénylés alapján.

• Reggeli 1.350.-Ft/fő
  • Ebéd: 1.800.-Ft/fő
  • Vacsora: 1.700.-Ft/fő (meleg, egytálétel)

Az étkezési igényeket számlázási cím megjelölésével 2024. március 1-ig gyűjtjük össze. Fizetés módja számla ellenében átutalás, a számlát postai úton juttatjuk a kért címre.
Étkezéssel kapcsolatosan különleges kéréséről szintén előre kérünk tájékoztatást!

Az étkezésigénylés az alábbi Google űrlapon keresztül történik

Kérjük, hogy a versenyzők létszámára, a kísérőtanárokra, valamint a felajánlott étkezés szolgáltatások igénylésére vonatkozó űrlapot 2024. március 1-ig töltsék ki. Amennyiben a versenyzők és kísérőik nem élnek a felkínált szállás és étkezés lehetőséggel, akkor erről a nevező iskolának kell gondoskodnia.

A verseny programterve – figyelemmel a versenyszabályzatra:

2024. március 21. (csütörtök)
8:00Regisztráció
8:30Ünnepélyes megnyitó
kb. 9:00-12:00 I. feladat (3 óra)
12:00 -13:00Ebédszünet
13:00 – 18:00 I. feladat (5 óra)
2024. március 22. (péntek)
9:00 -10:00 I. feladat (1 óra)
10:00 -14:00 II. feladat (4 óra)
14:00 -15:00A versenyzők számára ebéd, a zsüri értékel.
15:30-17:00Díjkiosztó, a verseny zárása

Szeretettel várjuk Önöket a XXVI. Országos Mintázásversenyre!

Mintazasverseny-programterv_pdf-1